Sencor SCS WA1203

TOP 2 v kategórii Subwoofery do auta

Sencor SCS WA1203

Produkt roku 2018 - Top v kategórii
Radosť z basov si odteraz užijete aj na cestách, a to vďaka aktívnemu subwooferu, ktorým doplníte reproduktory vo vašom aute. Disponuje nízkym skreslením a priemerom 30 cm...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 8 311 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma97 % • 31 792 recenziíĎalšie informácie

Užite si hlboké basy nielen doma, ale aj vo svojom aute. Vďaka aktívnemu subwooferu sa dočkáte hutných tónov s čistou hudobnou reprodukciou. Prístroj disponuje nízkym zvukovým skreslením, a to vďaka kvalitnému a spoľahlivému spracovaniu. Jeho súčasťou je vystužený papierový former, kónická membrána z nelisovaného čierneho papiera aj gumové okraje. Ešte viac možností ponúkne nastaviteľná dolná priepustnosť.

Ideálna voľba na cesty autom

Ak si na svojich cestách autom chcete dopriať silnejší hudobný zážitok, predstavuje pre vás tento aktívny subwoofer Sencor ideálnu voľbu. Jeho priemer je 30 centimetrov, maximálny špičkový výkon predstavuje 600 wattov a menovitý 300 wattov.

Výkon
3000 Hz
Typ subwooferu
aktívne

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Jasi myslim ze produkt je spolahlivy som s tim spokojny
    • Ma zabudovany zosilnovac.... A fungoje perfektne!!!

Spokojny s produktom odporucam kazdemu!! Som stym spokojni a cena zodpoveda..... Zatu cenu sa oplati!!! Hraje pekne a mne uplne vyhovuje :)

Výkon
aktívne

Ocenenie

Produkt roku 2018 - Top v kategórii

Kvalitné spracovanie

Súčasťou prístroja sú kvalitné gumové okraje a vystužený guľatý papierový former. Nechýba ani kónická membrána z nelisovaného čierneho papiera.
Kvalitné spracovanie

Nízke zvukové skreslenie

Subwoofer sa môže vďaka dôkladnému prevedeniu pochváliť veľmi nízkym zvukovým skreslením. Prednes hlbokých tónov bude s jeho pomocou nádherne čistý. Dolná priepustnosť prístroja je nastaviteľná v rozmedzí od 50 do 500 Hz.
Nízke zvukové skreslenie

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 071 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 585 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 504 recenziíĎalšie informácie

Aktívny subwoofer

Kónická membrána z nelisovaného čierneho papiera 300 mm

Vysoko kvalitné gumové okraje NBR

Vystužený vysoko kvalitní guľatý papierový former

Vysoko výkonný zosilňovač s nízkym skreslením

Priemer subwoofera: 12"/30 cm

Max. špičkový výstupný výkon: 600 W

Max. efektný výstupný výkon: 300 W

THD

Dokumenty

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vďaka svojej konštrukcii sa ľahko nastavuje, pretože do vozidla nie je potrebné inštalovať samostatný zosilňovač. Od prvého použitia sú basy mimoriadne jasné, nie sú skreslené a majú dobrú silu, nie len nadýchané. Kúpil som ho pre svoj Mercedes A140, ktorý má ešte lacné továrenské reproduktory, ale tento subwoofer ich zvuk veľmi pekne dopĺňa. Aj keď má len 300 W, rozochvieva okná a spätné zrkadlo a podľa môjho názoru za túto cenu nenájdete lepší so zabudovaným zosilňovačom. Vrelo odporúčam!
    • Ja som to nezažil.

Vybral som si ju na základe predchádzajúcich recenzií, videonávodov, dizajnu prepravky a jej prijateľnej ceny.

• Lacné a kvalitné.

Kúpil som jeden z týchto Sencors, a Blaupunkt gtb 8200 ast, v jednom z obchodných domov. Zostavil som ho. Rovnaká cena, ale Sencor je dvakrát kvalitnejší a väčší. Videá na Youtube ukazujú, že tento má pekný veľký chladič zosilňovač, 8200 ako má len dva IC. Blaupunkt, len buchne bez energie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Na svoju veľkosť ma veľmi, veľmi prekvapil! Pre mňa je dokonalý a veľmi pekne dopĺňa ostatné reproduktory! Vstavaný zosilňovač je praktický! Zmestí sa aj do kombi!
    • Nemám skúsenosti.

S produktom som veľmi spokojný!

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 071 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 504 recenziíĎalšie informácie
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Napriek svojej malej veľkosti je pre mňa veľmi vhodná a presvedčivá! Zmestí sa aj do kombi vw! Za rozumnú cenu môžete získať dobré basy!
    • Pre mňa nič.

Dobrý aktívny subwoofer!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Hlavným ovplyvňujúcim faktorom boli vlastnosti výrobku, ale zohľadňoval som aj cenu. Výrobok je v dobrom stave, ale obal bol poškodený

• Nie je to zlé. Najmä za cenu
    • Nemáte.

Informácie o cene a aktívny reproduktor

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2018, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Produkt som si vybral na základe recenzií zákazníkov, ale pre mňa to nefungovalo, nepáči sa mi to. Zvuk nie je na úrovni, ktorú som očakával, ale za tú cenu...

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Značka výrobku ma prinútila váhať s jeho používaním, ale recenzie zákazníkov ma presvedčili, že to stojí za to vyskúšať. A nebol som sklamaný, som s ním absolútne spokojný. V skutočnosti je neuveriteľné, že značka, ktorá sa nachádza pod nižšou úrovňou trhu, môže ponúknuť takú kvalitu... subwoofer znie príjemne a čisto a naplní kabínu plnými basmi. A za tie peniaze je to asi zadarmo...

Hlavným kritériom nákupu bol pomer ceny a kvality.

• Lacné, super cena hodnota. Aktívne na

Je to veľký, veľký hluk