Sencor SCS WA1003

Frekvenčný rozsah od
40 Hz
Frekvenčný rozsah do
3000 Hz

aktívny subwoofer do auta • 10" kónická membrána z nelisovaného čierneho papiera • kvalitné gumové okraje NBR • kruhová horna • výkonný zosilňovač s nízkym skreslením • priemer reproduktoru 25 cm • max. špičkový výkon 400 W • max. efektívny výkon 120 W • nastaviteľná dolná priepust 50 až 250 Hz • nastaviteľný fázový posun 0° až 180° • nastaviteľná hlasitosť • impedancia 4 ohm

Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 571 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 435 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
    • Malé, lacné
    • Žiadna značka

Kúpil som ho, bol lacný, znie to veľmi dobre. Rovnako ako tie veľké a zmestí sa do malého priestoru.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pri nízkej cene dokáže aj pri bežných úrovniach hlasitosti produkovať slušnú úroveň basov. Je malý, takže sa dá ľahko zbaliť a vyložiť, ak potrebujete miesto, ktoré zaberá v batožinovom priestore. Má mriežku reproduktora, ktorá poskytuje určitú ochranu pred poškodením.
    • Nastavenie je bez diaľkového ovládača trochu ťažkopádne, keď je výrobok v kufri (ale kam inam by išiel? ), ale našťastie to stačí urobiť len raz, jemné nastavenia robím na hlavnej jednotke. Napájací konektor je priskrutkovaný, čo sťažuje rýchle rozbalenie. Tí, ktorí s tým majú problém, môžu pridať ďalšie odpojiteľné pripojenie.

Nemám skúsenosti s podobným nástrojom, ale myslím, že to znie dobre. Mojím cieľom bolo, aby basy zneli s nižšou hlasitosťou, aby nevybuchli v aute, aby nehrali hudbu okoloidúcim a aby neobťažovali verejnosť na mojej ceste. Toto zariadenie teda určite dokáže viac, než na čo ho používam.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Kritériom bol výkon a pomer ceny a kvality. Obaja dodali to, čo sa očakávalo!

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • - znie to úžasne dobre
    • - tiež veľmi krásne, estetické
    • - zaberá len polovicu batožinového priestoru
    • - má silnejší RMS výkon ako jeho konkurenti
    • - bezkonkurenčný pomer cena/výkon
    • doteraz nezažili

Moje prvé auto je malý päťdverový VW Polo 1. 4 z roku 2007. Vymenil som továrenskú hlavnú jednotku za pioneer dmh-g220bt + továrenské reproduktory s párom jbl 627 v predných dverách. Túto hlbokú truhlu som vložil do kufra. Dlho som premýšľal, ktorý kúpiť, či tento alebo ten malý modrý.... Určite som chcel ten, ktorý mal zabudovaný zosilňovač, nechcel som na to minúť peniaze. Tento produkt bol v predaji za 19 tisíc. Určite to auto rozklepáva na kúsky, aj keď je vo veľmi dobrom stave Drágica ( tak sa volá moja košieľka : D ). Zaviedol by som ho povinne vo všetkých autách z výroby, je to niečo brutálne... Za tie peniaze to stojí za to. Súčasťou balenia nie je žiadny zväzok káblov na inštaláciu, ale plusom je, že sa k nemu pridáva náhradná poistka, ako aj skrutky a takzvané "upínacie pásky" na upevnenie subwoofera.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pre mňa bola prioritou veľkosť, ale výkon je pre mňa dostatočne dobrý, je to perfektný pomer ceny a kvality, robí to, čo potrebuje.
    • Ešte som nezažil.

Produkt s dobrým pomerom ceny a kvality.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Hraje dle očekávání
    • Idealni rozmery do mensiho auta
    • Udělá slusnej bordel
    • Chybí připojovací kabely, nutno je dokoupit
    • Místo pásku na pridelani bych uvital suchý oboustrany zip
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Malý, jednoduchá montáž, rýchle a jednoduché nastavenie, ochranná mriežka na prednej strane,
    • Za 2 mesiace som nezažil.

Malý, ale dostatočný. Veľmi som váhal medzi malým Blau a 1003. Výrobca už používal staršieho brata 1203, takže som značku už poznal. Na svoju veľkosť vypĺňa trojpásmový fiest s dostatočným množstvom basov. Samozrejme, používam hlavu jvc kw-x830bt. Môžem ho len odporučiť. Káble pre pripojenie nie sú súčasťou balenia, rovnako ako veľký brat!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Bol som príjemne sklamaný, je to honosné za cenu a znie veľmi dobre. Nechcel som, aby praskalo čelné sklo, chcel som príjemný hlboký zvuk, ktorý by doplnil pôvodný zvukový systém vozidla. A na to sa veľmi dobre hodí.
    • Nemôžem povedať.

Hľadal som nie príliš drahý subwoofer do auta so zabudovaným zosilňovačom.

• , zakúpené v Prva.sk

• Kvalita
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Keďže je aktívny, nepotrebuje samostatný zosilňovač.

Je to prvý subwoofer, ktorý som do auta nainštaloval, a musím povedať, že je to skvelý zvuk. Mám malé auto, Peugeot 206, ale je dosť veľké aj na väčšie auto, aj keď máte radi veľa basov v hudbe. Pravdepodobne som ho ešte nevytiahol ani do polovice, ale stále trhá auto na kusy. Za tie peniaze to určite stojí